Корзина
12 отзывов
УкраинаКиеввул. Комбінатна 21
+380674059071
+380442994214
ТОВ "Інтернешнл Медікл Еквіпмент"
Корзина

«Smare» - термінал самостійної реєстрації

«Smare» - термінал самостійної реєстрації

«Нова нормальність», яка створилася внаслідок пандемії COVID-19, диктує нам новий образ життя. Один з найбільш відомих прикладів - це зростаючий з кожним днем ​​інтерес до «безконтактного» обслуговування клієнтів в готелях і ресторанах.

У цій статті розглянемо приклад, як в готельному бізнесі компанія OMRON у співпраці з APA Hotels and Resorts і OMRON, вирішили питання нестачі обслуговуючого персоналу і допомогли мінімізувати ризики зараження вірусами та інфекціями за допомогою впровадження інноваційного терміналу самостійної реєстрації в готелях - «Smare».

Для початку варто зануритися в історію ...

У 2018 році фахівці OMRON почали активно займатися автоматизацією операцій в готельному бізнесі, що призвело до розвитку моделі Smare. В цей час до Японії збільшився потік туристів, і вона переживала ажіотаж в будівництві готельних комплексів.

Концепція даної моделі, заснована на тому, щоб надати можливість клієнтам самостійно пройти процедуру реєстрації в готелі за допомогою кредитної картки, без необхідності зустрічатися з обслуговуючим персоналом.

У серпні 2020 року під час спільну співпрацю OMRON з APA Hotels and Resorts розробили першу в готельній галузі модель «безконтактної» реєстрації клієнтів, забронювали номери через мобільний додаток. Сьогодні за допомогою Smare практикується видача ключів від номера по QR-коду. Користувач отримує ключ від готельного номера, не натискаючи на екран, а просто утримуючи QR-код над зчитувачем.

Представник розвитку бізнесу Ріоджі Охаси вказав, що дана модель створена шляхом об'єднання інноваційної технології автоматизації OMRON і знань APA Hotel: «Ми досягли найвищого рівня гостинності, звівши до мінімуму час очікування реєстрації, а також мінімізували ризики зараження небезпечними інфекціями».

OMRON продовжить вирішувати проблеми нестачі робочих в готельному бізнесі та покращувати комфортність, безпеку, надійність за допомогою своїх послуг. Це є яскравим прикладом швидкого реагування на новий спосіб життя за допомогою сучасних розробок і технологій.

OMRON на варті Вашого здоров'я!

Другие новости